Péče o duši

Pro většinu z nás je přirozené adekvátně se stravovat, abychom nehladověli. Chodíme na preventivní prohlídky, spíme, volný čas trávíme i příjemnými aktivitami. Někteří z nás si dopřejí i masáž či návštěvu u kadeřníka či fyzioterapeuta, protože o sebe chtějí pečovat. Přeji si, abychom se se stejnou samozřejmostí starali i o svou duši, ať už má zrovna nějaké potíže, nebo je zdravá a spokojená.

Doprovázení lidí v různých životních situacích je řemeslo, které je potřeba zaštítit dobrým odborným teoretickým, ale i přenosem získaných znalostí do praxe. V současné době podstupuji navazující výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení v Institutu Dalet Olomouc. Jakožto psychoterapeutka ve výcviku poskytuji své služby pod supervizí a v míře adekvátní mému probíhajícímu vzdělávání.

Naše spolupráce

Občas přijde životní období či situace, ve které vnímáme, že bychom jej rádi prošli bok po boku s jiným člověkem, který by nám naslouchal a poskytoval oporu na cestě za naším vytouženým cílem.
Ráda budu vaším souputníkem na cestě životní změnou, kterou si přejete udělat, a budu se s vámi spolupodílet na řešení, které bude to nejlepší pro vás.
Stejně tak pro vás budu ráda prostředníkem, díky kterému si pravidelně vyhradíte v kalendáři čas jen a pouze na sebe a svůj život.

S klienty se setkávám osobně v Plzni na Doubravce. Poskytuji dopolední, odpolední i večerní termíny primárně v prvních třech dnech pracovního týdne.

Chci si domluvit sezení

Online komunikace přes email pro některé osoby není příjemným kanálem na svěřování se se svojí životní situací. Pokud nemáte k mojí práci dodatečné dotazy, můžeme email využít pouze k domluvě termínu a se situací mě seznámit až během prvního sezení.

Kdo jsem?

Jsem humanistka. Člověka vnímám jako bio-psycho-socio-spirituální entitu ve vší své komplexnosti, ke které přistupuji s pokorou. Jen člověk sám je expertem na svůj vlastní život.
Mám osobní zkušenost s problematikou BDSM, konsenzuální nemonogamie a LGBT. Líbí se mi termíny kink-aware a poly-aware. Pohybuji se v BDSM subkultuře a BDSM je také středem mého akademického zájmu.
Aktivně sleduji novinky především na poli sexuální psychologie a přístupu zaměřeného na řešení. Mým cílem je využít spojení akademické psychologie a psychoterapie k přenášení nových poznatků do praxe, a zároveň skutečných problémů do vědeckého světa.
V přístupu k práci s klientem se nechávám ovlivnit prací C. R. Rogerse, Leošem Zatloukalem, Danielem Žákovským, Patrikem Drábem a Miroslavem Orlem (a omlouvám se pánům, že jsem očesala jejich tituly pro zpřehlednění textu).