Ceník služeb

délku setkání lze po domluvě upravit

Konzultace osobně v Plzni

úvodní nezávazné „oťukávací“ setkání10 minutzdarma
individuální konzultace50 minut1 000 Kč
individuální konzultace90 minut1 600 Kč
párová konzultace90 minut1 600 Kč
ceník platný od 19. 1. 2024

Spolupodílím se také na vedení plzeňské podpůrné LGBT skupiny „S barvou ven“ osobně v Plzni. Skupina běží jednou měsíčně v pondělí, účast je zdarma (podrobnosti a přihlášení).

Uchazeči o studium a studenti

mentoring k přijímacím zkouškám naPsychologii, osobně či online50 minut500 Kč
konzultace ke statistice, metodologii, psychometrice v rámci studia 50 minut500 Kč
ceník platný od 1. 7. 2023

Přednášky, workshopy, lektorování

Cena dle domluvy, v rámci nevýdělečných osvětových akcí ráda dorazím například za symbolický příspěvek na dopravu.

Platební informace

V případě prvního setkání probíhá platba předem na účet. Naplánujte, prosím, platbu tak, aby byla připsána nejpozději 72 hodin před začátkem prvního setkání, a do poznámky uveďte své jméno, příjmení a termín našeho setkání.

Navazující setkání lze v případě osobních setkání platit i hotově na konci sezení, a to po předchozí domluvě na tomto formátu platby. Pro platbu přes účet platí stejná pravidla jako pro platbu za první sezení.

Rušení termínu

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na setkání dostavit, ozvěte se mi a domluvíme se na dalším postupu. Zrušení termínu je možné emailem nejpozději 24 hodin před začátkem domluveného termínu setkání. V případě zrušení méně než 24 hodin předem si z platby ponechávám 100 % jako storno poplatek.

Pokud setkání budu muset zrušit já, a to více jak 24 hodin předem, platbu vracím nazpět. Pokud je to doba kratší než 24 hodin předem, platba propadá a další setkání se stejnou délkou trvání budete mít ode mne zdarma jako omluvu.

Zpoždění

Pokud zjistíte, že na naše domluvené setkání máte zpoždění, ozvěte se, abych věděla, že s vámi stále mám počítat. V opačném případě čekám na smluveném místě prvních patnáct minut, poté už nemusím být k zastižení.