Ceník služeb

Délku setkání lze po domluvě upravit. Časově s klienty běžně škáluji setkání na 50, 70 nebo 90 minut, zároveň jsem otevřená po osobní domluvě změnit délku našeho setkání i na jiné časové úseky.

Konzultace osobně v Plzni

úvodní nezávazné „oťukávací“ setkání10 minutzdarma
individuální konzultace50 minut1 000 Kč
individuální konzultace90 minut1 600 Kč
párová konzultace (partnerské páry či polykuly)90 minut1 600 Kč
ceník platný od 19. 1. 2024

Spolupodílím se také na vedení plzeňské podpůrné LGBT skupiny „S barvou ven“ osobně v Plzni. Skupina běží jednou měsíčně v pondělí, účast je zdarma (podrobnosti a přihlášení).

Uchazeči o studium a studenti

mentoring k přijímacím zkouškám naPsychologii, osobně či online50 minut500 Kč
konzultace ke statistice, metodologii, psychometrice v rámci studia, osobně či online50 minut500 Kč
prodloužené setkání70 minut700 Kč
ceník platný od 1. 7. 2023

Poznámka: V rámci cyklu jednoho přijímacího řízení za akademický rok dlouhodobě spolupracuji s maximálním počtem 10 uchazečů.

Vzdělávání

přednáškydélka dle domluvycena dle domluvy
workshopydélka dle domluvycena dle domluvy
lektorovánídélka dle domluvycena dle domluvy
ceník platný od 1. 7. 2023

Poznámka: V rámci nevýdělečných osvětových akcí ráda dorazím například za symbolický příspěvek na dopravu.

Informace k platbě, storno podmínky, zpoždění

Platební informace

První setkání lze platit pouze předem převodem na účet, u dalších setkání osobně lze po domluvě přejít na platbu v hotovosti po skončení sezení.

První sezení

V případě prvního setkání slouží platba za sezení zároveň jako potvrzení závazné registrace na daný termín. Až po připsání platby považuji termín za klientem rezervovaný a přestávám jej nabízet dalším zájemcům. První setkání lze platit pouze převodem na účet. V případě zájmu mě můžete požádat i o zaslání QR kódu, kde do poznámky prosím doplňte své jméno, datum a čas naší první schůzky.

Další sezení

Pokud se rozhodnete platit setkání převodem na účet, naplánujte, prosím, platbu tak, aby byla připsána nejpozději 72 hodin před začátkem setkání, a do poznámky uveďte své jméno, příjmení a termín našeho setkání. Pokud platbu provedete po termínu 72 hodin, spojte se se mnou a ověřte si, zda s vámi v daný termín stále počítám. Dokud termín nezrušíte podle pravidel popsaných v sekci „Rušení termínu“, vztahují se na vás storno podmínky uvedené tamtéž. Navazující setkání lze v případě osobních setkání platit i hotově na konci sezení, a to po předchozí domluvě na tomto formátu platby.

Rušení termínu

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na setkání dostavit, ozvěte se mi a domluvíme se na dalším postupu. Zrušení termínu je možné emailem nejpozději 24 hodin před začátkem domluveného termínu setkání. V případě zrušení méně než 24 hodin předem si z platby ponechávám 100 % jako storno poplatek.
Pokud setkání budu muset zrušit já, a to více jak 24 hodin předem, platbu vracím nazpět. Pokud je to doba kratší než 24 hodin předem, platba propadá a další setkání se stejnou délkou trvání budete mít ode mne zdarma jako omluvu.

Zpoždění na setkání

Pokud zjistíte, že na naše domluvené setkání máte zpoždění, ozvěte se, abych věděla, že s vámi stále mám počítat. V opačném případě čekám na smluveném místě prvních deset minut, poté už nemusím být k zastižení.